Hakkımızda

Firmamız 1983 yılında Erzurum’da Taşımacılık Sektöründe faaliyete başlamıştır. Günümüze kadar yolcu taşımacılığı işini Esadaş Turizm olarak , sektörün öncüsü olma vizyonu ile çağını yakalayarak, yenilenerek gerçekleştirmiştir. Esadaş Turizm, bugün Türkiye’de yaygın ulaşım ağına sahip Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer almıştır. Teknolojiyi yakından takip ederek çağın gereksinimlerine uygun, yurtiçi ve yurtdışında en iyi yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında tam bir kariyere sahiptir.

Firmamız ticari faaliyetimize 1996 yılında perakende akaryakıt satışı ile Erzincan Refahiye de girerek devam etmiştir. Bulunduğumuz bölgede, Esadaş ve yolcularının beklentilerine, ihtiyaçlarına ve layık oldukları hizmet anlayışına yönelik bir konaklama tesisi yapımı amacıyla 2003 yılında başlayan çalışmalarımız neticesinde, 2006 yılında tesisimiz tamamlanarak hizmete girmiştir.

2018 yılında Şenpolat Petrol olarak Erzurum Yakutiye’de perakende akaryakıt satışına Erzurum bölgesinde başlamıştır.

Vizyonumuza faaliyet gösterdiğimiz Perakende Akaryakıt satışı ile 2015 yılında Ankara OSTIM’ de, sektörün lider firmalarından olan Shell & Turcas Petrol A.Ş ile bayilik sözleşmesi imzalayarak hizmete başlamıştır.

Timses Petrol A.Ş. her geçen yıl daha başarılı ve değerli bir şirket haline geliyor. Müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyerek müşterilerimizin tercih ettiği kaliteli istasyon servisi olmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimize destek olmak amacıyla ticari yetkinliklerimizi geliştirmek için yatırım yapıyor, müşterilerimizle birlikte büyümek için dijital erişim altyapımızı genişletiyoruz.

2023

Müşterilerimize destek olmak amacıyla; ticari yetkinliklerimizi geliştirmek için yatırım yapıyor, müşterilerimizle birlikte büyümek için dijital erişim altyapımızı genişletiyoruz.

2015

2015 yılında Ankara OSTIM’de, sektörün lider firmalarından olan Shell & Turcas Petrol A.Ş ile bayilik sözlşmesi imzalayarak hizmete başlamıştır.

1996

Firmamız ticari faaliyetlerine 1996 yılında perakende akaryakıt satışı ile Erzincan Refahiye’ de girerek devam etmiştir.

1983

Firmamız 1983 yılında Erzurum’da taşımacılık sektöründe faaliyetine başlamıştır.

Timses Petrol Tic.San. A.Ş.

Sürekli ve kesintisiz hizmetin yanında müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan firmamız büyüyen müşteri portföyü ve hizmet kalitesiyle sektördeki haklı yerinde bulunmanın mutluluğu yaşamaktadır.